Yapıştırma Sineklik Nasıl Takılır?

Yapıştırma Sineklik Nasıl Takılır? 5 Dakikada Çözüm

İnsanlar son yıllarda sivrisinek ve türevleri böceklerle mücadele etmek için çeşitli yöntemler geliştirmişlerdir. Bu yöntemlerin arasında yer alan sineklikler dünden bugüne sürekli farklı modellerle tüketici karşısına çıkmaktadır. Yapıştırma sineklik al tak dediğimiz hazır basit sineklik modellerinden biridir. Özel pencere ve ihtiyacınıza özel imalat yerine bu tür sinekleri online internet üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Ürün hakkında beklentileriniz ve sizlere sağlayacağı fayda aynı zamanda kullanım süresi bilinip satın alınmalıdır. Özel imalat esnasında istediğiniz ürün için ayrıca yapıştırma özellikli ürün talep edebilirsiniz.

Yapıştırma Sinekliği Nasıl Takarım?

Kutunun içinden çıkan bir tarafı cırt cırtlı bir tarafı yapışkanlı olan aparatın yapışkan kısmını pencere kenarlarının tozunu iyice alıp kuruladıktan sonra yapıştırırız. Aparat pencere kenarına tamamıyla yapıştıktan sonra (10-20 dk) gergin bir şekilde sineklik tülünü aparata geçiririz. Cırt cırtlı yapısı sayesinde tül kolay kolay aparattan sökülmemekle birlikte istenildiği takdirde çıkarıp takmak mümkün olacaktır.

Yapıştırma Sinekliği Nasıl Takarım?

Yapıştırma Sineklik Faydaları Nelerdir?

Yapıştırma sineklik ürünün genel amacı sizi haşere ve sineklerden korumaktır. Böylesine rahat olmasının en temel sebebi kolaylıkla tülün çıkartılıp takılmasından kaynaklanır. Kişiler istedikleri takdirde suda ıslatarak tülün temizliğini de yapmaları mümkündür. Bunun yanı sıra kişiler pencereden dışarı çıkmak istediklerinde de rahatlıkla tülü çıkartabilirler. Sinekliğin en büyük faydası ise gece ışık yanarken bile odaya minik böcek ve sivrisineklerin girmesini engelliyor olmasıdır. Bu sayede kişiler oda içerisinde rahatlıkla yaşayabilir ve minik böceklerle temaslarını engelleyebilirler. SMH sineklik bünyesinde bir çok farklı model sineklik üretimi yapılmaktadır.  Yapışkanlı sineklik isteklerinizde içinde hemen bizim irtibata geçebilirsiniz.

Bu tür yapışkanlı sineklik ürünleri konutlarda, ticari yapılarda her alanda kullanılabilmektedir. Balkon ve teras kapıları, pencereler ve sineklerin geçiş alanlarının tümünde kullanılabilmektedir.

Yapıştırma Sineklik Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Yapıştırma sineklik kullanırken dikkat etmeniz gereken ilk husus şüphesiz düzgün monte etme işlemdir. Eğer yapışkanlar yeterinde tutmazsa veya tül istenildiği kadar gergin yapıştırılmazsa üründen maksimum verim alınması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle kullanıcıların kullanma talimatına harfiyen uyması onların yararına olacaktır. Yapıştırma sineklik kullanırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise evcil hayvanlardır. Özellikle kediler açık pencere bulduklarında kendilerini dışarı çıkarma eğiliminde olduklarından ötürü sineklik onlara engel olamayacak ve hatta zarar bile görecektir. Bu nedenle kedili evlerde yapıştırma sineklik kullanımı tavsiye edilmez. Aynı durum köpekli evlerde de mevcudiyetini korumaktadır. Siz de en kaliteli ve kurulumu kolay yapışkanlı sineklik ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yapışkanlı sineklik, menteşeli sineklik, kedi sinekliği, karavan sineklik modelleri ve diğer tüm talep ve istekleriniz için 0212 629 29 37 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir