Sürme Sineklik

Sürme Sineklik & Sürgülü Sineklik Modelleri

Sürgülü sistem sineklik modelleri kullanılacak alanda yer kazanımı, dekoratif görünüm ve kullanım kolaylığı sağlar. Sürme Sineklik & Sürgülü Sineklik Modelleri imalatımız hem kapı sistemleri hemde pencereler için bulunmaktadır. Standart sineklik çeşitlerine göre oldukça fazla işlevi ve faydası bulunmaktadır. Ürünümüz hakkında fiyatlar ve teknik detaylar için lütfen bize 0212 629 29 37 numaradan ulaşınız.

Sürme sineklik uygulama alanları ;

 • PVC kapı ve pencere alanlarında,
 • Ahşap pencerelerde ve kapılarda,
 • Alüminyum malzemeler üzerinde
 • Demir ve çelik kapı sistemlerinde,
 • Cam Balkon Sistemleri üzerinde,

farklı ölçülerde imalatı yapılarak kullanılabilmektedir.

Sürgülü Sinekli İmalatı

Konutlarda, ofislerde, dükkan ve iş yerlerinizde Sürgülü sineklik modelleri tercih edecekseniz hazır satışı yapılan ürünler yerine size özel imalat tercih etmelisiniz. Kullanımı yapılacak yerin ve malzemenin özeliklerine göre özel imalat yapılması hem işlevsellik, hemde uzun ömürlü kullanım için en doğru tercih olacaktır. Firmamıza ulaşarak sürme sineklik yaptıracağınız yer için ücretsiz keşif hizmeti alabilir veya sinekliğin kullanılacağı yerin güncel fotoğraflarını bizlere ulaştırmanız halinde sizlere seçim konusunda yardımcı olabilmekteyiz.

Smh Sineklik imalatından çıkan her ürün firma garantimiz altındadır. Ülke genelinde sineklik ürünlerimizi kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. Satışını yaptığımız tüm bu ürünler kendi imalatımızdan müşterilerimize sunulmuştur. İmalattan alacağınız sineklikler maliyet yönünden diğer alım yapacağınız sinekliklere göre daha ekonomik ve güvenilir olacaktır.

Sürme Sineklik Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerimizin talebine göre, yapının teknik özelliklerine göre değişen modellerde imalatı yapılabilmektedir. Bu nedenle sürme sineklik özelliklere ihtiyaca göre ürünlerde değişkenlik göstermektedir. Bazı teknik özellikler aşağıdaki gibidir.

 • Dış cepheden monte edilebilmektedir,
 • Kaplamalı model imalatı yapılabilmektedir,
 • Rulmanlara sahip olması nedeni ile kolay açılır ve kapanır,
 • Farklı renk alternatifleri sunar,
 • Kolay sökülür ve temizlenmesi de basittir,
 • Plise sineklik Sürme kullanımına uygundur,
 • Büyük ebat ve ölçülerde imalatı yapılabilmektedir

 

 

İmalatımızda tek kanatlı veya çift kanat üretim de bulunmaktadır. Kasaları üzerinde kullanılacak ray sistemleri ebatların belirlenmesinden sonra seçilir. Sistemin dayanım gücünün yüksek olması, basit darbelerde hasar alaması, sürme sistemin bozulmaması için 1.sınıf malzemelerden üretim yapıyoruz.

Sürgülü Sineklik Modelleri

Sürme & Sürgülü Sineklik Fiyatları

Sineklik web sitemiz smhsineklik.com üzerinde fiyatlar hakkında bilgi verilmemektedir. Bunun başlıca nedeni müşterilerimize yanlış bilgi vermek istemeyişimizdendir. Sineklikler genel olarak ölçülerin ve ebatların bilinmesi ile fiyatlaması yapılan ürünlerdir. Sürme & Sürgülü sineklik fiyatları hakkında sizlere net bilgi verebilmemiz için lütfen bize ölçü ve ebatları iletiniz.

Firmamız bir çok bölgeyede deneyimli teknik personelleri ile adreste ölçü alımını kendi yapmakta ve yerinizde sizlere fiyat verebilmektedir. Eğer vaktiniz varsa hemen bizi arayarak keşif hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sürgülü Sineklik Telefonu

İstanbul Tüm ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşacağınız iletişim bilgileri Tel : 0212 629 29 37 & WhatsApp : 0537 223 90 20 olup bizlere haftanın tüm günlerinde ulaşabilirsiniz. Sürme sineklik ve diğer tüm modellerde sineklik siparişi, ürünler hakkında teknik bilgi ve ücretsiz keşif hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

00000
Sürme Sineklik İmalatı
00000
Sineklik Montajı
000
Bağcılar Sineklik Tasarımı
000
Sineklik Tamir Onarım

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir