Sürgülü sineklik nedir?

Sürgülü sineklik nedir? 3 Başlıkta Sürme Sineklik

Sinekli çeşitleri arasında en kullanışlı olan sürgülü sineklik olmaktadır. Özellikle yaz mevsimlerinde balkon kapısı yada evin camları sürekli açık oluyor ve evi havalandırıyoruz. Fakat bu açık olan camlardan içeri sivrisinek, karasinek ve çeşitli haşereler sürekli girmektedir. Sürekli vızıldaması, ısırması hem gece uykumuzda problem hem de gündüz vakti oldukça rahatsız edicidir. Bu durumun önüne geçmek için en yaygın şekilde kullanılan sineklik çeşitleri dir.

Sürgülü sineklik gerek yapısı ve kullanım rahatlığı olarak oldukça tercih edilir. Hem işlevliği hem de fiyat olarak ekonomik olmasından ötürü ülkemizde çokça kullanılır. Sürgülü sineklik materyalleri tül, conta, vida, kulp ve menteşe olmaktadır. Birbirine doğru orantılı olarak takılarak kullanılan malzemeler de hiç bir açıklık olmaz ve içeri toz, sinek gibi maddelerinde girmesini engeller.

Sürgülü Sineklik Malzemeleri

Konforlu kullanım ile sürgülü sineklik modelleri de mevcuttur. Estetik bir görünümü ve konforlu kullanım sağlayan sürgülü sistem sineklik yer kaplamamasından ötürü ciddi oranda tercih edilmektedir. Pileli mekanizmaya sahip olan bu sineklik modeli hem hızlı açılabilir hem de yavaş olarak çekilerek kapatılabilmektedir. Sürgülü sineklik pileli bölümü profil kısmı, bağlantı parçaları ve tül aksamı tercih doğrultusunda model çeşitleri bulunmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen paslanmaz alüminyum profiller hafif olmakta ve ayrıca ezilme, gevşeme, bükülme gibi aksaklıklar yaşanmaması için ekstra güçlendirmeler uygulanmıştır. Suya dayanıklı olarak üretilen sürgülü sineklik modelleri 4 mevsim rahat kullanılabilmekte ve tüm iklimsel olaylara dayanıklıdır. Bir sineklik de en önemli parçalardan biri olan tülleri sağlam üretilen tellerden tasarlanmalıdır. Firmamız tarafından satın alınan tüm sineklikler garantili olarak satılmaktadır.

Sürgülü Sineklik Malzemeleri

Sürgülü Sineklik İmalatı

Piyasada ve yapı marketlerde hazır kullanıma uygun olarak sürgülü sineklikler satılıyor olsa da bir çok konuda yetersiz kalmaktadır. Hazır sürgülü sineklik satın alanlar genelde kısa süre sonra kullanacağı alana uygun özel imalat yaptırmaktadır. Bunun başlıca nedenleri malzemeye uyumsuzluk, yetersiz nitelikteki malzeme kullanımı ve yanlış ebatlardır diyebiliriz. Ayrıca monte edimesinde de yine sorunlar gözlemlenmektedir.

Smh sineklik olarak sürgülü sineklik modellerinde yapınıza göre özel imalat yapabilmekteyiz. İstanbul içinde aynı gün vereceğiniz adrese geliyor ve ölçü alıyoruz. Kısa sürede imalatı tamamlanan sürgülü sineklikler ekibimiz tarafından montajı yapılmaktadır. 0212 629 29 37 numaralı hattımızdan tüm sineklik çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürgülü Sineklik İmalatı

Sürgülü Sineklik Fiyatları

Bir sinekliğin fiyatını belirleyen en önemli etken öncelikli olarak ölçüler ve kullanılacak olan malzemelerdir. Talep edecek olduğunuz ölçüler, renk ve malzeme kalitesi sürgülü sineklik fiyatlarını belirleyecektir. Geniş filo ağımız ile ülkemizin her noktasına gönderim yapılan firmamızda sineklik ihtiyaçlarınızı kısa sürede temin ediyor ve yaşam alanlarınızın dışında olması gereken toz ve sinekleri dışarda bırakıyoruz. Sineklik çok geniş fiyat aralığında çıkabilmesinin nedeni ise kullanılan malzemelerin kalitesinden kaynaklanmaktadır. En iyi sineklik hangisi içeriğimizide model seçim yapmadan önce muhakkak okumanızı ve incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Sürgülü Sineklik Fiyatları

Her bütçeye uygun sineklik mottosu ile ilerleyen firmamız ihtiyacınız olabilecek tüm sürgülü sineklik modellerini talep edebilir yada özel ölçülerde yaptırabilirsiniz. En iyi fiyatlar ile uygun sineklik arıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürgülü sineklik nedir sorunuza en doğru şekilde cevap vermeye çalıştık. Sizlerde konu hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Sürgülü sineklik nedir? yazımız hakkında ürün detayları ile ilgili bize hemen ulaşabilirsiniz. Sorularınız, merak ettikleriniz ve diğer konularla ilgili uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir