Stor Sineklik Nedir

Stor Sineklik Nedir? Stor Sinelik Çeşitleri Nelerdir?

Stok sineklik nedir sorusuna verilecek en basit cevap, sabit olmayan hareketli sistemi olan sineklik türüdür olacaktır. Yayla kurulan mekanizması sayesinde hareket gücüne sahip olan tek bir hareket ile kendini toparlayan sisteme stor sineklik denmektedir. Estetik görüntüsü ve kullanımında bir çok avantaj olan bu sineklik modelleri en modern olanlardandır. Yaygın bir şekilde kullanılan stor sineklik manuel kilitlenme sistemi yada manyetik kilitlenme sistemi ile ihtiyaca göre farklı olarak tasarlanmaktadır.

Stor sineklik hız ayarını kendiniz ayarlayabileceğiniz ister hızlı isterseniz de yavaş açma, kapama yapabilirsiniz. Alüminyum profil olarak kullanılan dış çerçevesi pencere en-boy ölçülerine göre tasarlanabilmektedir. İhtiyacınız olarak tasarlanan stor sineklik pencere etrafında hiç bir boşluk yada yırtık olmaması kullanım açısından %100 sonuç verebilmektedir. Hareketli bir yapıya sahip olması sebebi ile stor sineklik kapatılarak camı örttüğünüzde net şekilde dışarıyı görebilirsiniz.

Stor Sineklik Çeşitleri

Stor Sineklik Çeşitleri

Stor sineklik çeşitleri otomatik çalışan ve manuel makara ile çalışan olarak 2 çeşidi bulunmaktadır. Ölçüleri tamamen özgün ve talebinize istinaden üretilen bu sineklikler tam cam bölgesini tam kapama yapacaktır. Otomatik çalışan sineklikler tek bir el hareketi ile kendini toplar yada açılabilmektedir. Manuel stor sineklik ise elinizde açıp kapatabileceğiniz makara sistemi ile oldukça basit olmaktadır. Her 2 stor çeşidinde de görüntü itibari ile oldukça şık ve estetik durmaktadır.

Smh Sineklik ürün teknik avantajları şöyledir;

  • Hava şartlarından etkilenmez,
  • Piyasadaki 1. sınıf kaliteden üretilir,
  • Çevreci yapısı itibariyle sağlıklı,
  • Pratik ve kolay kullanımı sayesinde rahatlığı
  • Renk ve model seçenekleri ile eviniz ile uyumlu olur.

Stor sineklik nedir denildiği zaman aklınıza stor perde sistemi geliyor olabilir. Çalışma prensibi olarak manuel olarak çalışan stor sineklik hemen hemen aynı üslup ile çalışmaktadır. Stor sineklik ihtiyaç dışında toparlanabiliyor olması çok önemli bir faktördür. Normal mıknatıslı yada sabit dışarı itilerek açılan sineklik olmasından ötürü kullanım süresi boyunca sadece açılır ve kapanır. Fakat stor sineklik modelleri ihtiyaç olmadığı durumlarda toplanarak kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Stor Sineklik Modelleri

Stor Sineklik Modelleri

Stor sineklik tüm pvc doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde rahatlıkla kullanıma uygundur. Renk seçeneği olmasından ötürü alüminyum doğraması istediğiniz renk de seçebilirsiniz. Stor sineklik fiyatları diğer sineklik modellerine göre fiyatı biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi hem sineklik tellerinin kaliteli olması hem de hareketli bir mekanizmaya sahip olmasından ötürüdür. Stor sineklik fiyatlarına bir çok etken bulunmaktadır. Bunlardan bazıları en ve boy ölçüleri haricinde duble cam olması, mekanizmanın otomatik talep edilmesi gibi durumlar fiyatı belirlemektedir.

Stor sineklikler için demonte yada montaj hizmeti olup olmayacağı satın alırken fiyatı belirleyecektir. En sağlıklı bilgi için firmamızı arayabilir, stor sineklik modelleri hakkında bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. En iyi fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Stor Sineklik siparişleriniz için iletişim bilgileri Tel : 0212 629 29 37 & WhatsApp : 0537 223 90 20 olup bizlere haftanın tüm günlerinde ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir