Sineklik Kediyi Engeller Mi?

Sineklik Kediyi Engeller Mi? 5 Farklı Özellik

Yaşam alanlarımızı bazen ortak dostlarımızla birlikte kullanırız. Bunlar farklı tüde evcil hayvanlar olabilir. Kediler yaşam alanlarında en sık birlikte hayat sürülen canlılardır. Çoğu zaman sahipleri güvenlik konusunda sorun yaşayabilmektedir. Kedi sinekliği denilen modeller dostlarımız yüksek katlı yapılardan düşmesini ve zarar görmesini engellemek için üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Sineklik kediyi engeller mi? sorusu çoğu kedi sahibi tarafından ilk akla gelen ve cevabı aranan konudur. Her sineklik modeli elbetteki kediyi engellemez. Çabuk kopar veya yırtılır. Kediniz için korumalı bir ürün beklentiniz varsa Kedi sinekliği dediğimiz modelleri tercih etmelisiniz. Ani şiddetli reaksiyonlara karşı dayanımı yüksek bu sineklik ürünleri kedilerden gelecek şiddetli darbelere karşı dayanıklıdır ve kediyi %100 oranda engeller. 

  1. Kedilerden gelecek darbelere karşı dayanımı yüksektir,
  2. Özel tülü kolay yırtılmaz ve uzun ömürlüdür,
  3. Kedilerle birlikte tüm haşerelerden de korunmaya katkı sağlar,
  4. Hem pencere hemde kapılarda kullanılabilir,
  5. Tak Çıkar özellikte kedi sinekliği imalatı yapılabilir

Kedi Sinekliği İle Dostlarınızı Koruyun

Kedi sinekliğinin kullanım alanları kapı ve pencereler de dikey ya da yatay olarak mümkündür. Bu sineklikler mevcut çift taraflı bir şekilde hem kapılara hem de pencerelerde kullanılabilir. Evcil hayvan olan kedilerin yaşamış oldukları ortamlarda korunması gerekiyor. Kedilerin camdan düşmesi sıkça karşılaşılan istenmeyen durumlardan biridir. Bunu engellemek amacıyla kedi sinekliği özel imalat olarak firmamızda yapılmaktadır.

Bazen kedilerin düşmesinden öte dışarı çıkmasının engellenmesi, kaçmaması içinde kedi sinekliği kullanılır. Kedi sinekliği ya da cam balkon kedi sinekliği olarak bilinen bu ürün aslında evcil hayvanların pencere ya da kapılardan dışarıya çıkmalarını önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Kedi sineklikleri sayesinde evcil hayvanları üst katlardan aşağı düşemezler. Aynı zamanda daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam alanlarına sahip olurlar.

Kediler İçin Kedi Sineklikleri

Kediler İçin Kedi Sineklikleri

Kediler için kullanılmış olan kedi sinekliği diğer sineklikler ile aynı görevi göstererek haşerelerden ya da sineklerden korunmaya da olanak sağlar. Bunun yanı sıra siz istemediğiniz zaman aralıklarında evcil hayvanlarınız dışarı çıkmasına engel olacaktır.  Sineklik pencere ve kapılarda kullanılabilir. Bahçe katında yaşayan ancak evinde kedi ya da benzeri hayvanları beslemeyen müşteriler tarafından da tercih edilen kedi sinekliği sonradan gelecek olan davetsiz misafirlere karşı evlerin güvende tutmak amacıyla da kullanılabilirler. Sineklik kedilerin geçmesini engelleyebilir bir özelliktedir.

Kedi Sineklikleri 

Kedi Sineklikleri

Smh sineklik özel üretiminde bulunan ürünlerimiz kediler için uygun olan bir sinekliktir. Daha sağlam ve yırtılması güç olan malzemelerden üretilmişlerdir. Bu yüzden kedilerin bu sinekliklerden geçmesi engellenir. Kedi sineklikleri normal sinekliklerden biraz daha farklı olarak kedilerin ya da diğer evcil hayvanların tırnakları ile tülleri yırtılmaması için özel türler ile üretilmiş olan bir üründür. Kediler için sineklik normal sineklerden farklı bir şekilde olmalıdır. Sebebi ise çok daha basit ve kolay bir şekilde anlaşılabilir. Çok hafif olan sinek ve böceklerden koruyan sineklikler diğer güçlü kedilerinizi ve hayvanlarınızı muhafaza etmeye yarar. Kedilerin, daha evcil hayvanların ağırlıkları ve güçlerine karşı sineklik telleri aparatlarla güçlendirilmesi gereklidir. Yırtılmaz kedi teli kullanılabilir bunun için. Firmamız bu konuda hizmet veriyor. Firmamızdan istenilen deneyimli hizmeti alabilirsiniz.

Sineklik Kediyi Engeller Mi? yazımız hakında soru görüş ve inerilerinizi bize Tel : 0212 629 29 37 & WhatsApp : 0537 223 90 20 numaralardan iletebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde özel sineklik imalatı yapabilmekteyiz ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir