Sineklik Hesaplama

Sineklik Hesaplama

Sineklik fiyatları verilirken ve fiyat hesaplaması yapılırken alınan ölçü, fire ve aksesuarlar birlikte hesaplanır. Sineklik hesaplama için hazır modüller genelde pek doğru fiyatlandırma vermeyecektir. Net fiyatlar için kendiniz ölçü alıp firma ile paylaşabileceğiniz gibi dilerseniz sineklik imalatçısı firmamızdan yerinizde keşif yapılmasını ve fiyat vermesini isteyebilirsiniz.

Smh sineklik sektörde ender olan imalatçı firmalardandır. Kişiye özel, yapıya özel sineklik imalatı yapmaktayız. Sineklik hesaplama için alınan ölçüleri ve talepleri 0212 629 29 37 numaradan bize hemen iletebilirsiniz.

Sineklik Hesaplama Ölçü Alımı

Herkes tarafından basit şekilde ölçü alınabilir. Öncelikle kapalı olan camınızı tamamen açınız. Penceredeki sabit olan contaların arasını metre ile ölçünüz. Son etapta firmaya iletirken bu ölçüye ilaveten 8cm ekleme yapılması gerekecektir.

Pencere alanları dışında kapı sistemleri için yine içerde bulunan contadan contaya ölçü alımı yapınız. Örnek vermek gerekirse pencere contadan alınan ölçü yatay şekilde 50cm dikey ise 120cm olduğunu varsayarsak doğru ölçü hesaplama 58x128cm olacaktır.

Sineklik Renk Hesaplama

Sineklik modellerinde klasik renkler genelde en çok tercih edilenler arasında yer alır. Ahşap renk sineklik veya antrasit renkler arasından tercih yapabilirsiniz. Smh sineklik firmamız imalatçı olmasından dolayı bir çok farklı sineklik modeli tasarımı geliştirmekte ve müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Özel renk ve tasarım talepleriniz için mutlaka uzmanlarımızla irtibata geçiniz.

Sineklik Fiyat Hesaplama

Sineklik Tip Hesaplama

Sinekliklerde talebiniz dahilinde ürün çeşitlerinde fiyatlar farklılık gösterecektir. Aşağıdaki farklı tip sinelik modelleri görmektesiniz. Ürün seçiminize göre aldığınız ve bize ilettiğiniz ölçüler dahilinde tüm fire ve işçilik hesaplamasıda yapılıp tarafınıza en hızlı şekilde fiyat verilecektir.

  • Alüminyum sineklik
  • Çelik sineklik
  • Plise sineklik
  • Menteşeli sineklik
  • Sürgülü sineklik
  • Karavan sineklik

Firmamız sineklik ürünleri hem yaşam alanı konutlar hemde bir çok farklı projede kullanılabilmektedir. Teras kapatma sistemleri, cam balkon modelleri içinde firmamızda sineklik imalatı yapılmaktadır. Yerinize aynı gün içinde geliyor sisteminizin ölçüsünü en hassas şekilde alıyor ve hemen hesaplama yapıl teklifimizi sunuyoruz. İstanbul ve çevre bölgelerden bizlere haftanın tüm günleri ulaşabilirsiniz.

Sineklik fiyat hesaplama hakkında merak ettikleriniz, soru ve önerileriniz için lütfen bize ulaşınız. Sizlere ürün satışı, sineklik tamiri ve yedek parça dahil bir çok konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir