Sineklik Havayı Keser Mi

Sineklik Havayı Keser Mi? 4 Adımlı Sonuç

Uzmanlar sürekli olarak hava kirliliğinin akciğer hastalığının önde gelen nedenlerinden biri olduğunu belirtiyorlar. Günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz evleri ve iş yerlerini havalandırmazsak biriken kötü hava, akciğer kanserine yol açması pek olası olmayan kronik bronşite neden olabilir. Bunun nedeni, sıcak mevsimde sinekler ve böcekler gibi mikroorganizmaları çevreye taşıyan birçok zararlının olmasıdır. Bu haşerelerin çevremizi işgal etmesini önlemek için iş yerlerimizi ve mekânlarımızı havalandıramıyoruz ve bu da hastalıklara yol açıyor.

Farklı bir çok sebeple açık bırakamadığımız kapı ve pencere sistemlerini sineklik kullanarak daha iyi bir hava dolaşımı elde etmemiz mümkündür. Sineklik Havayı Keser Mi? sorusuna kesinlikle hayır diyebiliriz. Sistemde bulunan gözenekler sadece haşere ve böceklere karşı koruma amacını taşımaktadır.

Sineklik Hava Girişini Engeller Mi?

Solunum yolu hastalıklarına karşı alınacak en büyük önlemlerden biri içinde yaşadığımız çevreyi ve soluduğumuz havayı temiz tutmaktır. İş yerinde veya evde sineklik takarak sineklerin, böceklerin, farelerin, haşerelerin hatta kedi ve köpeklerin rahatsızlıklarını hissetmeden ortamı gönül rahatlığıyla havalandırabilirsiniz.

Oturmuş olduğunuz daire ister alt katlarda veya üst katlarda olsun sineklik rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havanın geçişine hiç bir şekilde engel olmayacaktır.

Sineklik Hava Girişini Engeller Mi?

Pileli Sineklik Nasıl Kullanılır?

Pileli sineklik sistemi çok popüler bir sineklik sistemidir ve son zamanlarda en yeni sineklik sistemlerinden biri haline gelmiştir. Pileli sinekliklerin bir diğer adı da akordeon sineklik sistemidir. Pileli sineklik sistemi diğer sistemlere göre iyi bilinmektedir ve en çok tercih edilen sistem olmasının en büyük avantajı pileli sineklik sisteminin diğer sineklik modellerinin uygulanamadığı tüm alanlara rahatlıkla uygulanabilmesidir. Dikey pileli sineklik, yatay pileli sineklik ve çift sineklik olarak kullanılabilir. Ayrıca çok şık bir tasarımı var.

Pileli sineklik kullanmanızda hava geçisinde bir sorun teşkil etmez. Bir çok kullanıcı tarafından yıllardır sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Sağlık yönünde hiç bir olumsuz durumu yoktur aksine ciddi sorun teşkil eden haşereler ve böceklerden sizleri ve sevdiklerinizi korumaktadır.

Menteşeli Sineklik Kullanımı

Smh sineklik sistemindeki en ekonomik sineklik modellerinden biridir ancak kullanımı da kolaydır. Temizlemesi de oldukça kolaydır. Hemen hemen tüm pencere sistemlerine uygun bir sineklik sistemidir. Öncelik, özellikle trafiğin yoğun olduğu ve sürekli trafiğin olduğu bölgelerde çok akıllıca bir karardır. Temizlenmesi ve takılması ve çıkarılması kolay olan sineklik sistemlerinden biridir.

Bu sineklik sistemininde asıl amaç ve görevi sizleri uçuşan haşerelerden, sinekler korumaktır. Hava geçiş konusunda diğer modellerde nasıl bir etki veriyorsa aynısı menteşeli sineklik içinde geçerlidir. Havayı kesmek ve engel oluşturmaz.

Stor Sineklik Nedir?

Stor sineklik sistemi yay sistemi ile açılıp kapanabilen bir sistem olup, yay sistemi sayesinde açılıp kapanırken kolayca istiflenebilmektedir. Dikey stor perde sistemi, medikal pileli sineklik sistemi gibi çift sineklik sistemi olarak kullanılmaktadır.

Bu sineklik sisteminin hizmet ömrü de diğerlerinden çok daha kısadır. Bu özelliğinden dolayı tercih oranı diğerlerine göre çok daha düşük ve nadirdir. Diğer sineklik sistemlerine baktığımızda ise mevcut alan dışında uygulama alanına göre tercih edilen stor perde sisteminin daha az tercih edildiğini göremiyoruz. Firmamızdan sineklik konusunda benzersiz bir hizmet alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir