Yapının teknik özelliklerine ve bölgenin durumuna göre farklı türde sineklik yaptırılmaktadır. Plise sineklik (Pileli sineklik) modeli de bunlardan biridir. Plise model sineklikler diğer standart sineklik ürünlerine göre daha şık ve dekoratif bir görünüm sunar. Her tür bina, daire, yapı ve cephe ile kolayca uyum sağlaması tercih sebeplerinden biridir. Firmamız Smh Sineklik bünyesinde genişliği 400 cm yükseliği ise maksimum 270 cm ebatlarında plise sinekli imalatı yapılmaktadır.

İstanbul içinde tüm müşterilerimize en hızlı şekilde çözümler sunuyoruz. Siparişleriniz alındıktan sonra hemen imalat süreci başlar ve size söylenen zaman ve günde montajı yapılır. Yatay ve dikey tasarımlarda yapılan bu ürünü sizlere en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Plise Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Her alanda, her tür mekanda ve yapıda kullanım özelliği olan bu sineklik modelimiz Ahşap & PVC doğrama pencelerelerin ve kapıların tümünde kullanılmaktadır. Menteşesi sayesinde kapıların iç kısmına doğru açılıp sağlar ve alan kazanımına katkı verir. Kullanımı son derece pratik olan bu malzeme herkes tarafından beceri gerekmeden kullanım kolaylığı verir.

Ülkemizde yaz kış 4 mevsim her bölgede kullanılmaktadır. Firmamız ürünleri 10 yılı aşkın süredir ülkemizde ve dünyada bir çok bölgede kullanılmaktadır. Sağlam dayanıklı ve son derece uzun ömürlüdür. Kış mevsiminde sistemin sökülüp çıkarılmasına gerek duyulmaz.

Plise Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Plise Sineklik Kullanım Avantajları Nelerdir?

Tüm sineklik çeşitlerinde amaç haşere ve sineklerin iç mekana girmesini engellemek ve daha konforlu yaşam ortamları sağlamaktır. Ancak ürün teknik özelliklerine göre farklı avantajları bulunmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda özel imalat yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz hazır standart sinekliklerden de satın alım yapabilirsiniz.

  • Sistemdeki plise (pile) sayesinde görünürlüğü fazla olup dalgınlıkla çarpma riskini ortadan kaldırır. Buda sizlere sürekli masraf maliyet çıkarmayacağı anlamına gelir.
  • Farklı renk tercihleri sunması ile mekanlara şıklık ve dekoratif görünüm katkısı verir.
  • Montaj & Kurulum işlemi son derece kolaydır. Hiç bir deneyim ve tecrübeye gerek duyulmaksızın montajı yapılabilir.
  • Kısa sürede kullanım ortamın yaşam kalitesini yükseltir.
  • Son derece uzun ömürlü olup yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Plise Sineklik Modelleri & Çeşitleri

3 farklı tip ve modelde imalatı yapılmaktadır. Plise sinekliği dikey olarak, yatay veya duble olarak yaptırabilirsiniz. Kullanıcı deneyiminin yüksek olması için lütfen sipariş öncesinde sistemin kullanılacağı alanın bilgisi veya görsellerini uzmanlarımızla paylaşınız. Mekan ve yapıya göre uzmanlarımız sizlere hangi plise sineklik modellerinin daha uygun olacağını bildirecektir. Firma personellerimizle İstanbul ilçe ve semtlerinin bir çoğunda aynı gün adrese gelip ücretsiz keşif hizmetide verebilmekteyiz.

Modeller arasındaki farklar sineklik ve tül sisteminin yatay ve dikey hareketliliğidir. Büyük metraja sahip pencere ve kapı alanlarında ise duble model faydalı olmaktadır.

Plise Sineklik Modelleri & Çeşitleri

 

Plise ( Pileli ) Sineklik İçin Hemen Bizi Arayın

Plise Sineklik Fiyatları

Sinelik firmalarında fiyatlar arasında farklar bazen ciddi oranlarda olabilmektedir. Bunun genel nedeni kullanılan malzeme kalitesidir. Piyasada çok düşük rakamların görülmesi malzeme kalitesizliği anlamına gelmektedir. Her yıl sürekli sisteme ilave yapmak, tadilat onarım yaptırmak istemiyorsanız doğru sineklik tercihi yapmalısınız.

Sizlere net sineklik fiyatlarını verebilmemiz için ölçü ebatlar ve montaj durumunun bilinmesi gereklidir. Plise sineklik fiyatları hakkında güncel son detaylı öğrenmek için hemen şimdi bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

Plise Sineklik Fiyatları

0000
Plise Sineklik İmalatı
0000
Plise Sineklik Montaj
0000
Plise Sineklik Demonte
0000
Plise Sineklik Keşif Hizmeti