Penceredeki Sineklik Nasıl Temizlenir

Penceredeki Sineklik Nasıl Temizlenir 2 Farklı Yöntem

Her model sinekliğiz zamanla temizliğe ihtiyaç duyar. Penceredeki sineklik nasıl temizlenir? neler kullanılmalıdır detaylı şekilde bahsedeceğiz. Yaz yada kış fark etmeksizin bizleri kanatlılardan, haşerelerde koruyan sineklikler dışarıdan gelen tozlarla zamanla kirlenir. Evimize pencerelere yada kapıdan giren sineklerden korumak için kullandığımız sineklikleri temizlemek için oldukça kolay yöntemler vardır.

Smh Sineklik firmamız bir çok model sinekliğin imalatını yıllardır kesintisiz olarak yapmaktadır. Üreticisi olduğumuz her sineklik ürünümüz temizlenebilir özelliklerdedir. Sineklik modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize 0212 629 29 37 numaradan ulaşabilirsiniz.

Periyodik Sineklik Temizliği

Evlere çeşitli sebeplerle takılan sineklikleri temizlemek, belirli periyotlar ile bu işlemi daima yapmak temiz ve hijyenik bir kullanım sağlar. Delikli yapıda olan sineklikler temizlenmesi zor görünse de temizliği mümkündür. Bir çok kişiye çoğu zaman sinekliklere yapışan lekeler çıkmak nedir bilmez dedirtmektedir. Sinekliklerde oluşan lekeleri ve yapışan tozları kolayca çıkaracak çok etkili bir yöntemi deneyerek rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik belirli periyotlar halinde bu yöntemleri kullanırsanız camlarınızda daha az kirlenecektir.

Periyodik Sineklik Temizliği

Menteşeli Sinekliğin Temizlenmesi

Penceredeki sineklik nasıl temizlenir diye düşünüyor ve menteşeli sinekliğiniz var ise bu yöntem oldukça basittir. Menteşeli sineklik yukarı yönlü kaldırılarak menteşe yuvasından çıkartılır. Daha sonra küvette yada hortum ile tazyikli suyun altına tutularak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yapılmaması gereken en önemli şey kesinlikle fırça kullanılmamalıdır. Fırça gözenek ve sineklik tellerine zarar vereceğinden kullanımı önerilmemektedir.

Kumaş parçası yada bez yardımı ile bastırmadan ovalama yöntemi ile tozları alabilirsiniz. Kurulama yapmadan aynı şekilde yuvalarına oturtarak yerine takabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak belirli aralıklarla temizleyebilir ve ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız tarafından üretilen sineklik modelleri yıkamaya ve dış etkenlere dayanıklı tüller ile yapılmıştır. Rahat kullanım için tasarlanan bu sineklik tülleri belirli aralıklar ile temizlenmesi durumunda yıllar boyu sorunsuz kullanım yapılabilmektedir.

Menteşeli Sinekliğin Temizlenmesi

Karbonatla Sineklik Temizleme

Sineklik çeşitleri farklı olsa da firmamız tarafından üretilen modellerde tellerin kalitesi oldukça sağlam yapılmıştır. Bir diğer temizleme yöntemi ise karbonat kullanarak sineklik temizlemedir. Oldukça basit şekilde yapılabilir ve işlem sonrası penceredeki sineklik temizleme işlemi yerine getirilebilmektedir. Öncelikle bir kova suyu iyice kaynatmalısınız. Ardından içine bir su bardağı yada 2 su bardağı kadar karbonat dökmelisiniz. Ardından köpürmeye başladığı anda sinekliği içine koymalı yada suyu pencerede sabit olan sinekliğe dökmeniz gerekmektedir.

Karbonatla Sineklik Temizleme

Bu işlemi uyguladıktan sonra kalıcı bir kusuru olmayan sinekliklerin ilk günkü gibi temiz ve rahat şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Sinekliğiniz sürekli takılı fakat camlarınız çok kirleniyorsa bunun nedeni belirli aralıklarla sineklik temizleme işlemi yapmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Belirli periyotlarda temizlenen sineklikler hem görsel hem de sağlık açısından çok önemli olmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Penceredeki Sineklik Nasıl Temizlenir 2 Farklı Yöntem yazımız hakkında soru görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir