Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik Modelleri ve Fiyatları 10 Farklı Renk

Menteşeli olması sayesinde kapı veya pencere alanı kullanımlarında onlar gibi açılır kapanır özellik sunmaktadır. Menteşeli sineklik hem pencere sistemlerinde hemde tüm kapı sistemlerinde kullanılabilmektedir. 10 farklı renk alternatifi ile imalat yapılabilmektedir. Yoğun haşere ve sinek bulunan bölgelerde sürekli kapalı tutulan kapı ve penceler için menteşeli sineklik sistemleri en ideal seçimdir.

Her ne kadar standart özelliklerde bir çok farklı firmada bu ürünü bulabilsenizde firmamız Smh sineklik imalatçı olması nedeni ile farklı özelliklerde üretim talep edebilirsiniz. Profil kalınlığı, ince/kalın kesim, kasalı ve kasasız gibi gibi ayrıntıları vardır. Sineklik imalatçısı firmamıza 0212 629 29 37 numaradan ulaşarak ürün hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Menteşeli Kapı Sinekliği

Kapı sistemlerinde son yıllarda sıkça uygulanan bu model yaşam konforunuzu oldukça fazla artıracaktır. İç kapılarda, dış kapıda, balkon kapıları ve teras kapılarında kullanılmaktadır. Sivri sinekler, haşereler ve çeşitli uçan haşereler için kullanımı olsada bir çok kişi kedi sinekliği olarak da tercih etmektedir.

Kapılarda kullanılan menteşeli sineklikler genellikle Alüminyum malzemeden imal edilir. Kapılarda genelde standart kesim ölçüleri 21cm – 260cm arasındadır. Farklı kapı boyları için firmamızda imalat bulunmaktadır.

Menteşeli Kapı Sinekliği

Menteşeli kapı sinekliği diğer özellikleri : 

 • Teslimat sonrası montajı kolay olup kendiniz bir kaç dakikada kurulumunu yapabilirsiniz
 • 10 farklı renk seçeneği ile imalat yapılabilir
 • İnce ve kalın profillerden yapılabilmektedir
 • Tak çıkar özelliği sayesinde kış aylarında sistemden çıkarılabilir.
 • Dekoratif görünüm sunar
 • Temizliği yapılabilir ve kolaydır

Menteşeli Pencere Sinekliği

Ortalama 41 cm – 180 cm ölçülerinde pencereler için standart imalatı vardır. Talebiniz dahilinde sizin pencerelerinize özel ölçülerde üretilebilmektedir. Kapı menteşeli modelle benzer özellikleri taşımaktadır. Penceleri yoğun şekilde kullanan, kış aylarında pencerede sineklik istemeyenler için çıkarılabilmesi kolaydır. Yaz ayları ile birlikte tekrar takılıp sorunsuzca kullanılabilir.

Menteşeli Pencere Sinekliği

Menteşeli Pencere Sineklik Genel Özellikleri : 

 • Standart renk beyaz olup talep üzerine 10 farklı renk üzerinden imalatı mümkündür.
 • Hem kalın hemde ince profillerden imalatı yapılabilir.
 • Kış yaklaşması ile birlikte özel aksesuarı sayesinde pencerelerden sökülebilir
 • Binanın ve pencerelerin dış görünümünü bozmaz aksine dış görüntü ile uyumludur.
 • Söküldükten sonra temizliği oldukça kolaydır.
 • Pencere Menteşeli sineklik ürününü kolayca kendiniz monte edebilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Firmamız imalatından bir çok farklı tip/model sineklik imalatı yapılır. Tüm ürünlerimiz hem 1.sınıf kalitede olup hemde herkesin rahatlıkla satın alabileceği ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Menteşeli sineklik fiyatları 200₺’den başlamakta olup fiyatlar günün kur fiyatlarına göre farklılık göstermektedir. Menteşeli sineklikler için eklenecek aksesuar, özel ölçü çalışmaları fiyatlarda farklılık gösterebilir.

İhtiyacınız olan Menteşeli sineklik için lütfen Smh sineklik firma uzmanları ile şimdi görüşünüz. Sizlere hem kaliteli işçilikle ve 1.sınıf malzeme ile üretilmiş sineklikler sunarız hemde en uygun fiyatlarla ürüne sahip olmanızı sağlarız. Türkiye genelinden ve yurtdışından sipariş kabulümüz vardır. Dünyanın her yerine menteşeli sineklik gönderimi yapıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir