Yaşam alanlarını birlikte paylaştığımız evcil hayvan ve kediler için özel sineklik imalatımız vardır. Kedi Sinekliği ürünümüz tasarlanırken hem evcil hayvanlarımızın güvenlik konusu ön planda tutulmuş hemde çeşitli haşerelerin alanlarımızı işgal etmemesi düşünülmüştür. Pencere ve kapılar için farklı ebat ve ölçülerde Kediler için sineklik yapmaktayız.

Standart model sineklikler sadece haşerelerden korunma amacı taşıdığı için kediler için uygun değildir. Tül olası zorlanmalarda yırtılabilmekte ve kopabilmektedir. Kediler için özel üretimi yapılan sinekliklerde ise bu sorunla karşılaşmazsınız. Smh Sineklik tasarım ekibinin evcil hayvanlarınız için tasarladığı bu ürünler hakkında şimdi detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kedi Teli Sineklik İmalatı

Piyasada hazırda satışı bulunan sineklikler Kediler için yetersiz kalmaktadır. Klasik üretimde sinekliklerde fiberglas ve polyester kullanımı yapılmaktadır. Kedi tutucu için mukavemet gücü olmayan bu malzemeler nedeni ile bir çok kişi sıkıntı yaşamaktadır. Smh sineklik özel imalatında olan Kedi sineklik modellerinde ise özel çelik tel kullanımı yapılmaktadır. Bu sayede dayanım gücü oldukça yükselir ve uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlar. Firmamız garantisinde sunulan bu ürünü şimdiye kadar binlerce müşterimizin yapılarında uyguladık ve şimdiye kadar hiç bir sorun yaşanmadan kullanım yapılmaktadır.

Hazır hemen satın alabileceğiniz piyasada satışı bulunan ürünler olsa da bir çoğu yapınızla uyum sağlamayabilir. Bu nedenle önerimiz ihtiyacınıza ve yapının özelliklerine göre imalat yapılması yönündedir. Firmamız sizlerden gelen kedi sinekliği taleplerinde hemen yerinize gelip ölçü alımı yapar ve yapıya göre en kaliteli üretimi gerçekleştirir.

Kedi Sineklik İmalatı

Kedi Teli Pencere

Özellikle yüksek katlarda bulunan dairelerde kedi besliyorsanız mutlaka kedi sinekliği ile koruma yöntemine gitmelisiniz. Gün içinde oldukça hareketli olan bu dostlarımızı korumanın en basit ve kolay yöntemlerinde biri bu sineklik ürünleridir. Kedilerin gün boyunca dışarı ile temas ettiğini bilmeyeniniz yoktur. Cam pencere bölgesinde sürekli bulunan kediler ani hareketlerde üst katlardan aşağı atlayabilmekte ve zarar görmektedir. Çoğu zaman pencere çevresinde dolaşan sinekleri avlamak niyetiyle bu alanda dolaşan dostlarınızın güvenliği ürünlerimiz ile sağlayın.

Yırtılmayan Kedi teli pencere ürünlerimiz olabilecek en ekonomik fiyatlarla üretilir. 1. Sınıf çelik tel kullanımı yaptımız ürünümüzü hemen satın alabilir ve içiniz rahat bir şekilde evcil dostlarınız ile alanınızı paylaşabilirsiniz.

Kedi Sineklik Modelleri & Çeşitleri

Başta kediler olmak üzere tüm evcil hayvanlarınızın pencere ve kapı alanlarından korunması için bir çok farklı modelde sinekliklerimiz bulunmaktadır. İmalat firma bünyemizde olup talebe özel tasarım ve sineklik modelleri geliştirebilmekteyiz.

Yatay kedi sineklik sistemleri, dikey sineklikler, stor ve menteşeli modeller en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu ürünlerde kendi içinde farklı sınıflara ayrılmaktadır. Sürgülü kedi sinekliği, cam balkon kedi teli, içe açılır kedi sinekliği, akordiyon kedi sinekliği gibi kategorileride bulunmaktadır. Kısacası firmamızda her model kedi sinekliği imalatı yapılabilmektedir. Ürünlerimiz her türlü cam ve pencere sistemine ve kapatma sistemlerine uygundur.

Kedi Sineklik Modelleri

 

 

Kedi Sineklik Sistemleri İçin Hemen Bizi Arayın

Kedi Sineklik Fiyatları

Sanılanın aksine kedi sineklik fiyatları yüksek fiyatlarda satılmaz. Sistemde her ne kadar çelik tel kullanılan ürünler klasik modellere göre biraz yüksek olsa da genel itibari ile son derece uygundur. Firmamızda bu tür sinekliklerin üretim maliyeti istenilen farklı ebat ve özelliklere göre değişmektedir.

250₺'den başlayıp 700₺'ye kadar farklı fiyatlarını biraz araştırma yapmanız halinde göreceksinizdir. Ancak çok çeşitli malzeme ile imalatı bulunduğundan doğru malzemeye doğru fiyatı ödediğinizden emin olmalısınız. Klasik sineklik fiyatları ödeyip kedi sinekliği aldığını düşünün yüzlerce kişi bulunmaktadır. Lütfen satın alım yapmadan önce bizimle irtibat kurunuz.

Kedi Sineklik Fiyatları

0000
Kedi Sineklik İmalatı
0000
Kedi Sinekliği Montaj
0000
Kedi Sineklik Demonte
0000
Kedi Sineklik Keşif Hizmeti