Fatih Sineklik

Fatih Sineklik & Özel Sineklik İmalatı

İhtiyacınıza özel, yapınıza uygumlu kaliteli ve uzun ömürlü sineklik imalatı yapıyoruz. Fatih Sineklik & Özel Sineklik İmalatı için bölgede bir çok konut ve ticari mekan için çözüm ürettik. Sizlerde yaşam alanlarında haşere ve sineklerden kurtulmak istiyorsanız bize ulaşınız. 0212 629 29 37 numaradan tüm sineklik modellerimiz hakkında hemen detaylı bilgi alabilirsiniz.

İmalatınız yaptığımız sineklikler kolay temizlenebilir olması ile kullanış açısındanda diğer bir çok üründen avantajlıdır. PVC, Ahşap ve Alüminyum cam ve kapı üzerinde kullanılabilmektedir.

Fatih Kapı Sinekliği

Pencerelerde sineklik kullanımı yoğun gibi görünüyor olsa da kapı alanlarındaki geçişin büyük olması nedeni ile son yıllarda ciddi bir talep artışı olmuştur. Eğer bulunduğunuz bölgede yoğun bir sinek ve haşere sıkıntısı varsa sizlerde mutlaka kapı sinekliği kullanmalısınız.

Kapı alanları sürekli geçiş yapılan alanlar olduğu için bir çok kişi sineklik kullanımı yapmak istemeyebilir. Her giriş çıkış sırasında eski model sineklikler ekstra ikinci bir müdahale ile açılırken yeni nesil sinekliklerde bu gerekmez. İmalatçı olan firmamızda yapınıza ve sizin ihtiyacınıza en uyumlu ürünler üretilir.

Smh sineklik imalatında pimapen kapı, sürgülü kapılar veya akordiyon kapı modellerinin tümüne uyumlu sinekliklerin üretimi vardır.

Fatih Kapı Sinekliği

Fatih Pencere Sineklik Sistemleri

Pencereleriniz için Menteşeli sineklik modelleri, Plise sineklik , Stor sineklik yapıyoruz. Sadece kullanışı dikkat almıyor yapınızala, daire dış cephesi ile uyumlu modeller üretiyoruz. %100 haşere ve sinek geçişlerine engel olduğumuz gibi yıllarca sizlere konforlu bir kullanım sunuyoruz. Günlük yaşamı ve uyku kalitesini ciddi oranda etkileyen sinekler, sivrisinekler, çeşitli haşerelerden kurtulmanın en ekonomik yolu sineklik kullanmaktır. Bugüne kadar hiç sineklik kullanmadıysanız ve ilk defa sineklik taktıracaksanız mutlaka tercihinizi kaliteli malzemelerden imalatı yapılmış ürünlerden yapınız.

Sık sık sineklik taktırmak ve değiştirmek istemiyorsanız sinekliğin yapıldığı malzemeler hakkında bilgi sahibi olunuz. Basit darbede sökülme tehlikesi, yırtılma, kırılma, delinme sık karşılaşılan kalitesiz ürün şikayetleridir.

Fatih Pencere Sineklik

 

Fatih Sineklik Fiyatları

Konutlarda ve mekanlarda kullanılabilecek bir çok farklı model sineklik bulunur.  Standart sineklik, Plise sineklik, Stor ve Menteşeli gibi bir çok farklı tip ürünler bulunur. Sinekliklerin fiyatları belirlenirkende hangi tip ürün tercih edileceği ölçü ve ebatları, renk seçimleri fiyatları belirlemektedir. 2022 yılında piyasa koşulları gözönüne alındığında 150₺ den başlayıp 3000₺ ye kadar farklı tasarım, model ve özelliklerde sineklikler satışı firmalar tarafından yapılmaktadır.

Sitemiz içerisinde nihai fiyatlar hakkında bilgilendirme yapılmamıştır. Sizlere yanlış bilgi vermemek adına model ve ölçüleri öğrenmeden yanıltıcı fiyatlar vermiyoruz. Lütfen bizleri arayarak ücretsiz keşif alabilir yada ürün, model bilgisi ve ölçülerinizi iletip fiyat isteyebilirsiniz.

Fatih Sürgülü Sineklik

Sürgülü sineklik (Sürme Sineklik) işlevsel ve kullanış açısından en etkili ürün modellerinden biridir. Kolay açılıp kapanması sayesinde bir çok yapı sahibi tarafından tercih edilmektedir. Ancak her pencere ve kapı sistemlerine sürgülü sineklikler yapılamayabilir. Yaptıracağınız yere uygun olup olmadığı hakkında sipariş öncesinde mutlaka uzmanlardan bilgi almanız gereklidir.

Smh Sineklik firmamız İstanbul başta olmak üzere bir çok bölgemizde müşterilerimize sürgülü sistem sineklik imalatı & montajı yaptık. Sizin içinde kullancağınız alana en uyumlu sürme sineklikleri üretebilmekteyiz.

Fatih Sineklik Firması Telefonu

İstanbul Fatih Sineklik siparişleriniz için iletişim bilgileri Tel : 0212 629 29 37 & WhatsApp : 0537 223 90 20 olup bizlere haftanın tüm günlerinde ulaşabilirsiniz. Fatih sineklik siparişi, ürünler hakkında teknik bilgi ve ücretsiz keşif hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

00000
Fatih Sineklik İmalatı
00000
Fatih Montajı
000
Fatih Sineklik Tasarımı
000
Sineklik Tamir Onarım

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir