Çelik Kapıya Sineklik Olur Mu?

Çelik Kapıya Sineklik Olur Mu?

Sineklik evlerde, yaşam alanı ve ticari mekanlarda olmazsa olmaz olan bir üründür. Sineklikler yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha fazla tercih edilir ve ön plana çıkar. Sıcak yaz mevsimi geldiğinde ciddi şekilde üremeye geçen sinekler ve haşerelerden kurtulmanın en etkili yoludur. Balkon kapılarında kullanılabilen her türlü sineklik modeli çelik kapı için de kullanılabilir. Buradaki temel fark ise kapı büyüklüğüne dikkat etmektir. Hazır olan sineklikler çelik kapıya uygun olmayabilir. Bunun için özel olarak ölçü vermeniz gerekmektedir. Yani kısacası elbette ki Çelik kapıya sineklik olup hatta yıllardır sayısız müşterimiz kullanım yapmaktadır.

Özel ölçülerle sineklik yaptırabileceğiniz gibi kapı ölçüsü ile uyumlu hazır sinekliklerde kullanabilirsiniz. Sizin isteğinize göre çelik kapı sineklik modelleri de bulunmaktadır. Konutlarınızda ve yapılarınızda Mıknatıslı veya sürgülü kapı sineklikler ya da akordeon kapı sinekliği gibi modellerde sineklikleri tercih edebilirsiniz.

Sineklikler sayesinde eve haşereler böcekler uçan sinekler giremez aynı zamanda evde bulunan evcil hayvanlarınız varsa sizin bu koruma sayesinde dışarıya çıkamaz. Evinizi haşerelere karşı korurken diğer önlemleride bu sayede almış olursunuz.

Çelik Kapıya Sineklik Nasıl Takılır?

Smh sineklik imalatından çıkacak ürünler çelik kapılara uygun bir şekilde üretilebilmektedir. Çelik kapınızın özel ölçüsü alındıktan sonra istediğiniz model ve özelliklerdeki sinekliğin imalatı mümkündür. Çelik kapı sinekliği yaz aylarında sizleri yapının ana girişinden gelecek tüm haşerelerden koruyacaktır.

Üreticisinden, imalattan alacağınız sinekliklerde montaj genelde imalatçı tarafından sağlanabilmektedir. Şayet internet üzerinden alınacak olan ürünlerde ise montaj kılavuzuna uymanız daha kolay ve rahat bir şekilde kapıya sineklik takma da yardımcı olur. Çok az bir bilgi, emek ve tornavida yardımı ile sineklik montajını kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Çelik Kapıya Sineklik Nasıl Takılır?

Takıldığınız herhangi bir yer olduğunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sipariş vermeden önce mutlaka doğru ölçü alımını tekrar gözden geçiriniz. Sinekliğin kapıya uyumlu olması büyük bir önem arz eder çünkü çelik kapılarda ciddi ebat farkları olabilmektedir. Sineklik ölçüsü yanlış olursa kapıya tam oturmayacak ve yeniden ürün almanız gerekecektir.

Sinekliklerin Amaçları Nelerdir?

Sineklikler sayesinde evinizde bulunan kediler ya da evcil hayvanların de dışarı çıkamaz aynı zamanda evin içerisine haşereler, böcekler ve sinekler giremez. Sineklikler hem pencereleri hem balkon kapılarına hem de çelik kapılarda uygun bir şekilde olabilirler. Bunun için istediğiniz ölçüde sineklik tercih edebilirsiniz. Firmamız Smh Sineklik size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

İmalat adresimize yakın bölgeler için firma uzmanlarımız yerinizde gelip ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Uzak bölge siparişlerini ise kargo ile göndermekteyiz. Bu durumda gerekli kurulum ve montajı sizin yapmanız gerekmektedir. Çelik Kapıya Sineklik Olur Mu? sorusuna net bir şekilde “evet” yanıtını kolaylıkla verebiliriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir