Akordiyon sineklik nedir

Akordiyon sineklik nedir? Genel Teknik Özellikleri

Akordiyon sineklik nedir diye bir düşünceniz varsa pileli ve sürgülü olarak çalışan mekanizmalara denilmektedir. Açılıp kapandığında bir akordeon gibi göründüğü için bu isim verilmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan ve estetik gözüken bir sineklik modelidir. Yer açısından tasarruf olan bir modelidir. Akordiyon pileli sineklik sisteminde herhangi bir kumanda yada elektronik bir aksam yoktur. Küçük odalar ve dar balkonlar da akordiyon sineklik oldukça fazla tercih edilmektedir.

Akordiyon sineklik içeriğindeki tül kısmı katlanabilir özellikte olmaktadır. Diğer sineklik modellerinin yetersiz kaldığı yerde bu sineklik modeli tercih edilir. Pileli ve sürme sineklik ile aynı mantık düzeni ile çalışmaktadır. En önemlisi malzeme kaliteli olduğunda yağışlardan, tozdan ve çeşitli tüyler üzerinde barınmamaktadır.

Akordiyon Sineklik Bakımı

Akordiyon Sineklik Bakımı

Ev, bahçe, ofis, kafe, cam ve kapı gibi bölümlerde tercih edilen sineklikler akordiyon, pileli olarak mevcuttur. Kullanım olarak oldukça basit ve camda akordiyon olarak katlanmasından ötürü yer kaplamaz ve sıkça tercih edilebilir. Plise sineklik diğer bir adıyla Pileli sineklik tüm cam ve kapılar için özel ölçülerde üretimi yapılır. Tüm sineklik modellerine belirli periyotlar aralığında bakım yapılması gerekmektedir. Ortalama 6 ay içerisinde çıtaların olduğu alüminyum kaplamanın 6 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Bu yapacağınız bakım sineklik ömrünü uzatacaktır.

Pileli sineklik, plise sineklik ve akordiyon sineklik çeşitlerinin hepsi aynı ürün için adlandırılmıştır. Profesyonel olarak hizmet veren sineklik firmamız ihtiyacınız olması durumunda pürüzsüz sineklik yapımı için adresinize gelerek ölçüleri alabilmektedir. Bir diğer hizmetimiz ise ölçüleri kendiniz alarak bizlere bildirebilir, kısa sürede adresinize siparişlerinizi kargo olarak gönderebiliriz.

Akordiyon Sineklik Temizliği

Akordiyon Sineklik Temizliği

Plise sineklik telini yumuşak kıl dokusuna sahip fırça veya elektrikli süpürgeniz de koltuk fırçası aparatıyla en rahat şekilde temizleyebilirsiniz. Tülde bulunan yelpaze kısımlarının arasını temizlemek için sert şekilde değil yavaşça germe yapabilirsiniz. Sineklik telinde üretim esnasında esneme payı bırakılmaktadır. Sineklik temizliği çok basit şekilde yapabileceğiniz eşyalardır. Sadece süpürge yardımı ve nemli bir bez ile silmeniz yeterlidir.

Kollara ve alüminyum kaplama bölgesine ıslak bez ile silebilirsiniz. Akordiyon sineklik kapanma özelliği sayesinde diğer sineklik türlerine göre çok daha uzun yıllar kullanım için uygundur. Sineklik telini nemli bez ile silerken asla kimyasal içeren ürünler kullanmamalısınız. Hem sağlığınız için hem de tellerin daha uzun vadeli kullanmak için sadece nemli bez ile silmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz renk ve ölçüde akordiyon sineklik için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Akordiyon Sineklik talep ve siparişlerinizi bize Tel : 0212 629 29 37 & WhatsApp : 0537 223 90 20 hatlarımızdan iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir